Вівторок, 20.11.2018, 02:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/


 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2015 » Травень » 5 » Засідання Ради профілактики з питань підліткової злочинності в місті Біла Церква
21:20
Засідання Ради профілактики з питань підліткової злочинності в місті Біла Церква

       30.04.2015 року на базі Білоцерківської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи № 1 відбулося виїзне засідання Ради профілактики з питань підліткової злочинності при управлінні освіти і науки Білоцерківської міської ради. У засіданні Ра­ди взяли участь Зінченко В.М. – головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти і науки, Корнієнко Л.В. – завідувач центру практичної пси­хо­логії, соціальної і виховної роботи управління освіти і науки, Демківський О. В. – начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей, Махаринський Г. В. – спе­ціа­ліст служби у справах дітей, Тарасюк Т. М., Кушнір О. П., Яремчук І. В. – інс­пе­к­тори Білоцерківського МРВ КВІ, Панкоша К. Л. – директор БВЗШ № 1, Ва­сильєва Н. Ю. – заступник директора з навчально-виховної роботи БВЗШ № 1, Ткачук Н. А. – со­ціальний педагог школи, Наконечна О. Б. – класний керівник 11-А класу.

Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти і науки Зінченко В. М. поінформував про стан підліткової злочинності в місті та шляхи попередження правопорушень серед підлітків та учнівської молоді.

Директор вечірньої школи Панкоша К. Л. презентувала  систему роботи закладу  з питань профілактики правопорушень і злочинності.

Начальник кримінальної міліції у справах дітей Демківський О. В. надав інфор­ма­цію про рівень підліткової злочинності в м. Біла Церква за І квартал 2015 року.

Соціальний педагог БВЗШ № 1 Ткачук Н. А. проаналізувала статистику кримі­на­льної злочинності у вечірній школі №1 та причини її виникнення.

Махаринський Г. В., Тарасюк Т. М., Кушнір О. П., Яремчук І. В. розповіли про захист прав та інтересів неповнолітніх, профілактичну роботу служби у справах дітей та виконавчої служби кримінальних справ з підлітками, які потрапили в складні життєві обставини.

Васильєва Н. Ю., заступник директора БВЗШ № 1, презентувала систему виховної роботи вечірньої школи №1, а Наконечна О.Б. розповіла про роботу з класом щодо попередження скоєння учнями правопорушень і злочинів.

 Рада вирішила:

1.     Продовжити тісну співпрацю управління освіти і науки та школи з Біло­цер­ків­сь­ким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Благодійним фо­н­дом соціальної реабілітації «Вихід», Білоцерківським училищем про­фесійної під­го­товки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, Київським об­ласним центром вторинної правової допомоги у кримінальній справі, Біло­цер­ків­ським регіональним центром підтримки дітей, ВКМСД, ССД, Центром прак­ти­ч­ної психології і виховної роботи при управлінні освіти і науки, Білоцерківською мі­сь­кою організацією Товариством Червоного Хреста України.

  1. Залучати учнів школи до професійної освіти в міському Білоцерківському між­шкі­льному навчально-виробничому, до позашкільної освіти, спрямованої на їхнє май­бут­нє професійне спрямування.

Переглядів: 503 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0