Вівторок, 23.10.2018, 07:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/


 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2014 » Грудень » 18 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
15:27
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

       Наявність у дітей і молоді правових знань сприяє вихованню в них пра­во­­вих по­чу­т­тів та формуванню правомірної поведінки. Виховання пра­во­сві­до­мості – це усвідом­лення осо­­­бою своїх прав, сво­бод, обов’язків, ставлення до закону і до державної влади. Пра­вова де­­мократична держава передбачає, що її громадяни не лише мають до­тримуватись за­ко­нів, а й конституційними ме­­то­дами сприяють прийняттю досконаліших.

З 8 по 13 грудня 2014 року в усіх дошкільних, загальноосвітніх і вищих навчальних закладах Білої Церкви проходили за­хо­ди до Все­українського тижня права, який розпочався проведенням загальношкільного уроку “Права і свободи людини”.

У рамках ти­­ж­ня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста було проведено конкурс малюнків «Право очима дітей», тематичні виховні години «Ук­­раїна – правова держава», «Світова книга прав людини», тренінги «Знаємо та реалізуємо свої права», «Маю право на…», «Моїм обов’язком є…»,  лекторії для уч­нів «Пра­ва дітей та їх за­хисники», у бібліотеках організовано виставки літератури з пра­во­вої те­матики, перегляди фі­льмів, конкурси юних знавців права.

Учні загальноосвітніх на­вчальних закладів роз­ро­били та захистили про­екти «Правова ос­віта і виховання. Погляд су­часності», «Діти єднають Україну», «Громадянин України. Пра­ва і обов’язки», «Кри­мінальне право», «Трудове право», «Ад­міністративне право», «Дитина під парасолькою прав», «Тероризм – гло­бальна проблема людства», «Їдете за кордон? Упе­в­нені у своїй без­пеці?», «Ні жорстокості у шкільні дні», «СТОП насильству!», «Дитинство без на­си­ль­ства», «Як захисти себе».

У загальноосвітніх закладах міста відбулися правоосвітні і правовиховні заходи за участю працівників служби у справах дітей, кри­мі­на­ль­ної мі­ліції у справах дітей, Білоцерківського міськрайонного управління юстиції.

Школярі виготовили плакати і буклети з тем: «Юридичний ка­лейдоскоп», «Знай свої права, ди­тино», «Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай». В освітніх закладах міста для учнів 1-11 класів було проведено різноманітні заходи, а саме: детектив-шоу «Про право – серйозно та з гумором», правові квест-ігри, засідання правових клубів, бесіди з правової тематики, юридичні калейдоскопи й вікторини «Наші права – щасливе дитинство», «Права людини починаються з прав дитини» тощо, загальношкільні батьківські збори з теми «Батьки на захисті прав дитини», тренінги для учнів внутрішкільного профілактичного обліку «Права та обов’язки», науково-практичні конференції з тем: «Сус­пі­льно-політична ситуація в Україні», «Аспекти мовної політики в Україні»,  «Стру­ктура та еволюція органів державної влади» та інше.

Заходи інформаційного, освітнього та виховного ха­рактеру, проведені про­­­тягом Всеукраїнського тижня права в загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах Білої Церкви, були спря­­мовані на під­ви­ще­ння рівня правової культури, духовного та патріо­ти­ч­но­го вихо­ва­ння, поширення знань про права і  свободи людини і громадянина та набуття на­ви­чок їх за­­стосування.

Переглядів: 531 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0