Четвер, 28.05.2020, 12:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04563) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/ 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Офіційно
Головна » 2015 » Квітень » 29 » Всесвітній день охорони праці
17:08
Всесвітній день охорони праці

       З 22 по 28 квітня  у навчальних закладах міста пройшов Тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці, який було проведено за ініціативи управління освіти і науки та Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Акція проводилася з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, роботодавців та громадських організацій до проблем запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворювань.

У навчальних закладах проводились «Дні охорони праці», семінар-наради за участю інспекторів із охорони праці, страхових експертів з охорони праці Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, представників управління освіти і науки тощо. 

Протягом Тижня безпеки праці було приведено у відповідність до діючого законодавства документацію щодо атестації робочих місць за умовами праці, увагу працівників було акцентовано на проблемні питання трудового законодавства, були проведені різноманітні масові заходи:

·  творчий конкурс для учнів на найкращий твір з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;

·  конкурс для учнів та учителів на найкращий плакат з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

·  вікторину для учнів початкових класів з теми «Бережи своє здоров'я», провела голова профспілкового комітету БЗШ І-ІІІ ст. № 20 Куницька Надія Михайлівна;

·  практичне заняття «Допоможи другу» для учнів 5-8 класів на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку;

·  профспілковий урок з теми «Охорона праці неповнолітніх», провела голова комісії з охорони праці БЗШ І-ІІІ ступенів № 20  Гончар Тамара Борисівна, вчитель історії та правознавства;

·  навчальна гра «Найкращий знавець правил пожежної безпеки».

У закладах освіти проведено відкриті уроки та інші заходи, присвячені культурі і профілактиці охорони праці. Зокрема, 23 квітня 2015 року у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19 відбулася зустріч працівників школи з експертом із охорони праці Фонду соціального страхування Березовським Олександром Петровичем.  Він поінформував про причини виникнення нещасних випадків: незадовільний стан виробничої і трудової дисципліни працівників і неналежний контроль з боку посадових осіб; поганий технічний стан засобів виробництва. Олександр Петрович наголосив, що нормою життя має стати дотримання нормативно-правових актів з охорони праці, своєчасне виявлення й усунення недоліків, посилення відповідальності за стан охорони праці та порушення правил безпеки. Тільки таким чином можна уникнути численних нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Також у БЗШ  № 20 відбулося спільне  засідання   адміністрації   та  профспілкового  комітету  щодо  підбиття   підсумків  тижня   з  охорони   праці. У   роботі  спільного  засідання  адміністрації  БЗШ  № 20  та  профспілкового   комітету   взяли  участь    начальник  управління  освіти  і  науки  Білоцерківської  міської  ради   Петрик  Ю.Ф.   та  голова  профспілкового  комітету    працівників  освіти  і  науки  Білоцерківської  міської  ради  Чепурченко  В.П.

Юрій  Федорович  наголосив  на   першочергових  завданнях   шкільного   колективу  щодо  суворого  дотримання   безпеки  життєдіяльності  та  охорони  праці  і  винятково  важливому  неформальному  відношенні  до   виконання   своїх  обов’язків  у  складних  умовах  сьогодення.

В.П.Чепурченко  підкреслив,  наскільки  необхідною  повинна  бути  тісна  взаємодія  профспілкового  комітету  та  адміністрації  школи  у  вирішенні  поставлених  завдань.

27 квітня в місті Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Під час заходу заступник міського голови Г.Джегур, начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Київ І.Шумелюк,  начальник управління економіки міської ради О.Карпенко обговорили стан та шляхи удосконалення охорони праці на підприємствах міста, проаналізували рівень виробничого травматизму на них за 2014р. та І квартал 2015р.,  наголосили на важливості привернення уваги роботодавців і працівників до зниження рівня виробничих ризиків шляхом профілактики  травматизму та професійних захворювань.

В заході також взяли участь начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф. та голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Чепурченко В.П.

Переглядів: 768 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0