Четвер, 28.05.2020, 11:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04563) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/























 

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2019 » Березень » 7 » Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник"!
10:44
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник"!

6 березня 2019 року у приміщенні Центру еколого-натуралістичної творчості відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник».

З вітальним словом до учасників звернулась Гайдаєнко Олена Анатоліївна – методист з природничих навчальних дисциплін науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, заслужений вчитель України.

Загалом, до заочного етапу було надіслано 22 дослідницькі роботи. За результатами роботи журі відібрано одинадцять. Саме ці юні науковці презентували свої дослідження в номінаціях: «Я і природа», «Тваринний світ», «Рослини навколо нас», «Охорона здоров’я»

За рішенням компетентного журі, до складу якого увійшли: методист з природничих навчальних дисциплін науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради - Гайдаєнко Олена Анатоліївна; доцент кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету - Присяжнюк Наталія Михайлівна; асистент кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського національного аграрного університету -

Струтинська Юлія Вікторівна; директор Центру еколого-натуралістичної творчості – Гармаш Катерина Андріївна, було визначено переможців

у номінації «Рослини навколо нас»:

І місце

Ковальчук Анастасія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, з роботою «Дослідження умов проростання рослин» (керівник Григулець Світлана Миколаївна);

Сергієнко Софія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21, з роботою «Дослідження впливу добрива з яєчної шкарлупи на ріст і розвиток пеларгонії зональної» (керівник Кіпчинська Надія Анатоліївна);

у номінації «Я і природа»:

І місце

Голодний Микита, вихованець Центру еколого-натуралістичної творчості, з роботою «Властивості соку з паростків пшениці та його вплив на організм людини» (керівник Скорблюк Наталія Миколаївна);

ІІ місце

Запорожець Давід, учень Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, з роботою «Проблеми твердих побутових відходів Білої Церкви та ставлення до них мешканців міста» (керівник Ткачук Василь Вікторович);

у номінації «Охорона здоров’я»:

І місце

Фаюк Дар’я, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, з роботою «Вплив шкільного портфеля на здоров’я учнів» (керівник Ткачук Василь Вікторович);

ІІ місце

Шлевіт Софія, учениця Білоцерківського колегіуму, з роботою «Дослідження впливу зубної пасти на стан зубів» (керівник Кизима Лілія Валентинівна);

ІІІ місце

Гербич Вероніка, Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18, з роботою «Дослідження впливу хом’яків на емоційний стан та самопочуття людини» (керівник Олійник Валентина Анатоліївна);

Невінчана Дарина, учениця Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, з роботою «Дослідження впливу зубної пасти на стан зубів» (керівник Калашнікова Галина Василівна);

у номінації «Тварини навколо нас»:

І місце

Волошина Владислава, Єрьоменко Ілля, учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, з роботою «Дослідження кормової бази для тварин куточку живої природи» (керівник Григулець Світлана Миколаївна);

Павленко Вікторія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, з роботою «Дослідження умов утримання акваріумних рибок та шляхи їх догляду» (керівник Ткачук Василь Вікторович);

ІІ місце

Бондаренко Олександр, учень Білоцерківської гімназії № 2, вихованець гуртка «Вартові природи» з роботою «Дослідження особливостей розведення та утримання прісноводних акваріумних креветок» (керівник Артеменко Тетяна Миколаївна).

Бажаємо успіхів у обласному етапі конкурсу.

Переглядів: 197 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: