П`ятниця, 05.06.2020, 13:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04563) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/























 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2019 » Березень » 27 » VІІІ Міський конкурс з образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка
18:02
VІІІ Міський конкурс з образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка

26-27 березня 2019 року в Білоцерківському колегіумі відбувся вже VІІІ міський учнівський конкурс із образотворчого мистецтва, метою якого є виявлення та підтримка художньо обдарованих дітей та юнацтва, збереження і розвиток кращих традицій українського мистецтва.

Організаторами конкурсу стали управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Київська обласна організація Національної спілки художників України, відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківський колегіум та Академічна художня школа м. Білої Церкви.

Цьогорічний мистецький конкурс мав тему «Ми хвалимось, що любимо тварин».

Усього в конкурсі взяв участь 181 учасник. Учні належали до різних вікових категорій, представляли всі заклади освіти міста Білої Церкви, були представники з міста Києва та села Потіївки Білоцерківського району, а саме:

У цьому році учні виконували конкурсні роботи в номінаціях: «Рисунок», «Живопис», «Творча композиція», «Декоративно-вжиткове мистецтво».

Роботи учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли:

- Дмитренко Олександр Федорович голова Київської обласної організації Національної спілки художників України;

- Мілейко Ольга Борисівна член Національної спілки художників України, керівник Народної студії образотворчого мистецтва;

- Шевченко Валентина Іванівна вчитель образотворчого мистецтва Білоцерківської загальноосвітньої школи № 20;

- Сич Марина Олександрівна вчитель художньої культури Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області;

- Дмитренко Нікіта Олександрович художник, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України, аспірант Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Мистецтво – це жива потреба кожної людини у творчості, пошук прекрасного в буденному, тому юні художники творили красу натхненно і пристрасно. Членам журі нелегко було визначити переможців, адже всі роботи були цікавими та оригінальними.

27 березня відбулася церемонія нагородження найкращих конкурсантів. Меценатами конкурсу виступили народний депутат України Хвича Нодарович Мепарішвілі, Благодійний фонд Костянтина Єфименка, приватний підприємець Кушнір Вадим Борисович, депутат Білоцерківської міської ради Андрій Петрович Король, голова громадської правозахисної організації «Факел» Анісімов Анатолій Миколайович, магазин «Буквоїд».

Переможцями в номінації «Живопис» стали:

1місце – Савіцька Олександра ( БЗШ №3, 3 клас);

1місце – Міхальова Надія (ЦТДЮК, 8 клас);

1місце – Громова Анастасія (ЦТДЮК, 11 клас);

1місце – Куновська Олександра (БЗШ № 6, 11 клас);

1 місце – Гордіюк Марія (БСШ №1, 11 клас);

2місце – Бассараба Софія (БСШ №1, 6 клас);

3 місце – Бойко Марія (БСПМШ №16, 6 клас);

3 місце – Андреєва Уляна (БСПМШ №16, 8 клас);

3 місце – Бандуренко Аріна (БЗШ № 12, 9 клас);

3 місце – Подлужна Дар’я (БЗШ № 18, 9 клас);

 

У номінації «Рисунок» перемогли:

1 місце – Поліщук Маргарита (БЗШ №13, 7 клас);

1 місце – Кондратенко Поліна (БСШ №12, 9 клас);

1 місце – Самсоненко Аліна (КВНЗ КОР «БГПК»);

2 місце – Тарханова Владислава (БЗШ №6, 6 клас);

3 місце – Богдан Кіра (Академічна художня школа, 4 клас);

3 місце – Вовченко Марія (БСПМШ №16, 7 клас);

3 місце – Дащенко Катерина (БСПМШ №16, 9 клас);

3 місце – Фомічова Софія (Гімназія №1, 10 клас).

Отримали перемогу в номінації «Творча композиція»:

1 місце – Кагарлицька Іванна (ЗНЗ «Школа «Славія» ім.В.Соломенка, 5 клас);

1 місце – Степаненко Аліна ( БЗШ № 17, 8 клас);

1 місце – Бутова Анастасія (Колегіум, 9 клас);

1 місце – Рябоконь Анна (БНВО «Ліцей-МАН», 9 клас) ;

1 місце – Ткаченко Анна (БЗШ №21, 11 клас);

2 місце – Кириченко Анастасія (БСШ №1, 5 клас);

2 місце – Корнієнко Меланія (Потіївське НВО, 5 клас);

2 місце – Сокур Валерія (БСПМШ № 18, 7 клас);

2 місце – Кучеренко Анастасія (ЦТДЮК, 10 клас);

3 місце – Нагаївська Дарина («Соняшник», 8 клас);

3 місце – Грабовська Дарина (БСШ №1 , 10 клас).

3 місце – Фльорко Дар’я (ЦТДЮК, 10 клас).

Переможцями у номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво» стали:

1 місце – Гандзюк Ольга («Соняшник», 3 клас)

1 місце – Главак Валерія (БЗШ №20 , 7 клас);

1 місце – Праведний Максим (БЗШ №20, 7 клас);

1 місце – Пасічник Софія (Колегіум, 10 клас);

2 місце – Оріховська Марія (БЗШ №7 , 2 клас);

2 місце – Ковтун Діана(БСШ №9, 5 клас);

3 місце – Гринчук Каріна (Міцва 613, 4 клас).

Усі переможці та лауреати конкурсу були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Ми переконані, що список переможців продовжать ті талановиті учні, які ще не раз зберуться у стінах Білоцерківського колегіуму, - саме за ними майбутнє, їм творити історію та дарувати радість людям. Адже, як сказав видатний педагог Шалва Амонашвілі, що «…доторкнутися до краси можна тільки серцем».

Переглядів: 177 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: