Середа, 23.08.2017, 18:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  bcnmc@ukr.net




















 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Офіційно
Головна » 2017 » Лютий » 20 » Відкритий Чемпіонат міста з кульової стрільби, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні
17:47
Відкритий Чемпіонат міста з кульової стрільби, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні

17-18 лютого в стрілецькому тирі ДЮСШ №1 проходив відкритий Чемпіонат міста з кульової стрільби, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.

У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ "Освіта" і ДЮСШ "Локомотив" з м. Фастів та команда ДЮСШ №1 м. Біла Церква.

Усього на вогневий рубіж вийшли 65 юних спортсменів, з них - 44 представники команди господарів змагань.

За результатами виступів переможцями та призерами Чемпіонату стали:

  • у старшій віковій категорії, вправа МГ-8
  1. Шкапа Антон, ДЮСШ №1, Б-Церква - 291 очко
  2. Грушевий Роман, ДЮСШ №1, Б-Церква - 285 очок
  3. Перестюк Ярослав, ДЮСШ №1, Б-Церква - 278 очок
  • в молодшій віковій категорії, вправа МГ-8
  1. Козубенко Сергій, ДЮСШ №1, Б-Церква - 273 очка
  2. Батура Володимир, ДЮСШ №1, Б-Церква - 270 очок
  3. Ковтун Олександр, ДЮСШ №1, Б-Церква - 264 очка
  • у вправі ГП-2
  1. Козубенко Сергій, ДЮСШ 1, Б-Церква - 148 очок
  2. Гайдай Денис, ДЮСШ м. Фастів - 140 очок
  3. Зотов Андрій, ДЮСШ м. Фастів - 139 очок
  • серед дівчат у вправі МГ-8
  1. Ільїна Ольга, ДЮСШ 1, Б-Церква - 276 очок
  2. Іваненко Вікторія, ДЮСШ №1, Б-Церква - 261 очко
  3. Мельник Дар'я, ДЮСШ №1, Б-Церква - 260 очок
  • ​​​​​​​у вправі ГП-2, друга вікова категорія
  1. ​​​​​​​Лукашевич Дмитро, ДЮСШ м. Фастів - 185 очок
  2. Забара Олександр, ДЮСШ м. Фастів - 182 очка
  3. Грушевий Роман, ДЮСШ №1, Б-Церква - 182 очка
  • ​​​​​​​серед дівчату вправі ГП-2
  1. ​​​​​​​Обремська Дар'я, ДЮСШ м. Фастів - 188 очок
  2. Конончук Єлізавєта, ДЮСШ м. Фастів - 187 очок
  3. Ільїна Ольга, ДЮСШ №1, Б-Церква - 174 очка
  • ​​​​​​​серед юнаків у вправі МГ-2
  1. ​​​​​​​Ковтун Олександр, ДЮСШ 1, Б-Церква - 93 очка
  2. Батура Володимир, ДЮСШ №1, Б-Церква - 92 очка
  3. Сорокін Євген, ДЮСШ №1, Б-Церква - 92 очка

​​​​​​​Переможці та призери змагань отримали медалі та дипломи відповідних ступенів.

Переглядів: 60 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: