Вівторок, 22.08.2017, 23:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  bcnmc@ukr.net




















 

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Офіційно
Головна » 2017 » Лютий » 21 » Відкритий Чемпіонат м. Біла Церква з плавання серед юнаків 2001-02, 2003-04 рр.н. та дівчат 2002-03, 2004-05 рр.н.
14:06
Відкритий Чемпіонат м. Біла Церква з плавання серед юнаків 2001-02, 2003-04 рр.н. та дівчат 2002-03, 2004-05 рр.н.

17-18 лютого в басейні ДЮСШ №1 проходив Відкритий Чемпіонат м. Біла Церква з плавання серед юнаків 2001-02, 2003-04 рр.н. та дівчат 2002-03, 2004-05 рр.н.

Учасників змагань привітала і побажала вдалих стартів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Коросько В.М.

На старти Чемпіонату вийшли три команди: ДЮСШ №1, ДЮСШ №2 і ДЮСОК, всього 144 учасника. Під прапором ДЮСШ №1 виступали 76 спортсменів.

За результатами змагань чемпіонами та призерами стали:

1. Лещенко Даря - 400 к\пл- І м багатоборство, к\пл і бат- І м ( тр.Вініченко М.М.)

2. Бокун Ірина – багатоборство бат-І м (тр.Вашека В.І.)

3. Климчук Нікіта – 400 к\пл- І м

4. Болобосов Андрій – стайерське багатоборство в\ст-І м ( тр.Івченко О., Тищінська О.)

5. Гончаров Олексій –стайерське багатоборство в\ст-І м ( тр.Вашека В.І.)

6. Веред Карина – стайерське багатоборство в\ст- І м ( р.Вініченко М.М.)

7. Черепенчук Анна – в\ст спринт багатоборство-І м ( тр.Фандєєва К., Лавренюк О.)

8. Денисенко Іван-багатоборство в\ст спринт-І м (тр.Тищінська О., Івченко О.)

9. Волошин Владислав – багатоборство к\пл та брас – І м ( тр.Оверченко Ю.)

10. Перебийніс Софія –багатоборство брас –І м ( тр.Вашека В.)

11. Адаменко Владислав – багатоборство брас-І м ( тр.Оверченко Ю.)

12. Березовський Владислав –багатоборство н\сп та бат-І м ( тр.Вініченко М.)

13. Сагайдак Степан – багатоборство бат-І м ( тр.Тищінська О.)

14. Веред Карина –багатоборство н\сп-І м ( тр.Вініченко М.)

15. Єршова Даша –багатоборство н\сп-І м ( тр.Вашека В.)

16. Анісімов Дмитро – багатоборство н\сп-І м ( тр.Фандєєва К.. Лавренюк О.)

17. Климчук Нікіта-багатоборство н\пл-І м ( тр.Тищінська О.)

18. Бокун Ірина –багатоборство к\пл-І м (тр.Вашека В.)

Результати змагань серед команд:

Командний залік юн.2001-2002, дів. 2002-2003 р.н.

ДЮСШ № 1 - 1307 оч

ДЮСШ № 2 - 266 очк

ДЮСОК - 318 очк

Командний залік юн.2003-2004, дів.2004-2005 р.н.

ДЮСШ № 1 - 1441 очк

ДЮСШ № 2 - 451 очк

ДЮСОК - 246 очк

Стаитстика здобутих призових місць:

ДЮСШ № 1 І -21, ІІ -18, ІІІ – 14

ДЮСШ № 2 І – 4, ІІ – 0, ІІІ – 2

ДЮСОК І – о, ІІ – 4, ІІІ – 4

Переглядів: 66 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: