Субота, 24.06.2017, 01:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  bcnmc@ukr.net



















 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Офіційно
Головна » 2017 » Лютий » 13 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ
17:30
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ

10-11 лютого 2017 року в м.Біла Церква, в басейні ДЮСШ №1 відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед юнаків 2005 р.н.і молодші та дівчат 2006 р.н. і молодші. У змаганнях брали участь спортсмени міст Борисполя, Бровари, Вишгорода, Обухова, Чернівці та Білої Церкви - учні ДЮСШ № 1, ДЮСШ № 2 та ДЮФСК. У загальній кількості 215 учасників чемпіонату.

Під прапором ДЮСШ № 1 змагались 57 учнів, а ДЮСШ № 2 на чемпіонаті представляли 34 вихованці.

За результатами змагань кращими спортсменами Київської області стали вихованці ДЮСШ №1:

Обараз Н. – ІІ-е місце 400 м в/с, ІІІ-є місце 100 м н/с, Ружицька В. – ІІІ-є місце 400 м в/с, Дорошенко Ю. – І-е місце 50м н/с і 50м в/с, ІІ-е місце 100м в/с і 100м н/с, Добровольська А. – ІІІ-є місце 50м н/с, Торба Є. – ІІІ-є місце 50м брасс, Дроздов Д. – ІІІ-є місце 100м брасс, Котенко М. – ІІ-е місце 50м і 100м в/с, 100м брасс і ІІІ-є місце 50м брасс, Омельченко Т. – ІІІ-є місце 50 і 100м батерфляй.

Серед команд-учасниць з Київської області команда ДЮСШ №1 посіла І-е місце з результатом 279 очок

У ходi дводенноï боротьби вихованцi КЗ БМР ДЮСШ 2 здобули три "золотих"(Євген Тарасов – 50м батерфляєм,100м на спині,100м вільним стилем), три "срiбних"(Євген Тарасов – 200м комплексним плаванням,100м батерфляєм, 100м вільним стилем) та одну "бронзову" (Дмитро Хворостяний - 400 метрiв вiльним стилем) - тренують спортсменів Гончаренко Олена Юріївна та Масликов Євгеній Володимирович.

Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться 17.02.2017 року в м.Кременчуг де Київську область будуть представляти вихованці ДЮСШ № 2 Тарасов Євген та Хворостяний Дмитро та юні спортсмени ДЮСШ № 1 Обараз Н., Ружицька В., Дорошенко Ю., Добровольська А., Торба Є., Дроздов Д., Котенко М. і Омельченко Т.

Вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів та бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 112 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: