Четвер, 28.05.2020, 11:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04563) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/ 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2014 » Жовтень » 22 » Відбулася нарада керівників вищих та професійно – технічних навчальних закладів міста Білої Церкви
16:52
Відбулася нарада керівників вищих та професійно – технічних навчальних закладів міста Білої Церкви

       17 жовтня 2014 року управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради проведено  нараду з керівниками вищих та професійно – технічних навчальних закладів міста Білої Церкви у приміщенні Білоцерківської філії Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

 У роботі наради  взяли участь:

- начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф.;

- ректор Одеської державної  академії технічного регулювання та якості, доктор технічних наук, професор Коломієць Л.В

-завідувач сектору вищої освіти управління освіти і науки Горлова Г.Г.;

- керівники вищих навчальних закладів та професійно – технічних навчальних закладів міста Білої Церкви.

У ході наради було  розглянуто питання:        

1. Перспективи розвитку вищого навчального закладу заочної форми на прикладі Білоцерківської філії Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

2. Імплементація Закону «Про вищу освіту». Перспективи функціонування вищих навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації.

3.Роль і місце Національного агентства забезпечення якості освіти в  освітній  діяльності вищого навчального закладу.

4. Умови прийому до вищих навчальних закладів.  ЗНО – важливий чинник вступу до вищого навчального закладу.

5. Про внесення змін до Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг у сфері вищої освіти.

6. Аналіз стану виконання плану державного замовлення на професійну підготовку за освітньо кваліфікаційним рівнем « кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «магістр» вищими навчальними закладами Білої Церкви.

Особливості вступної кампанії 2014 року.

За результатами  наради прийнято рекомендації:

керівникам вищих навчальних закладів:

обговорити на засіданні науково – методичних рад вищих навчальних закладів питання імплементації Закону « Про вищу освіту» та визначити шляхи удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти.

Забезпечити публічність інформації про освітні програми, ступені вищої освіти та кваліфікаційні рівні у вищому навчальному закладі.

Організувати постійний моніторинг нормативно – методичних матеріалів та нормативних документів Міністерства освіти і науки по імплементації Закону « Про вищу освіту», які розміщуються на спеціальному сайті Міністерства osvita.gov.ua.

Забезпечити приведення Статутів вищих навчальних закладів у відповідність до вимог Закону « Про вищу освіту» протягом 2015 – 2016 років.

Науково – методичним радам вищих навчальних закладів розробити рекомендації по  впровадженню Закону  «Про вищу освіту освіту» та плани розвитку вищого навчального закладу з урахуванням перспектив  регіонального ринку праці.

Забезпечити високий рівень організації вступної кампанії 2015 року, прозорість, демократичність і відкритість роботи приймальних комісій, дотримання вимог Закону « Про вищу освіту» щодо організації прийому та зарахування на навчання, розробити правила прийому до вищого навчального закладу відповідно до вимог законодавства.

Посилити зв’язки вищих навчальних закладів  з роботодавцями та міським Центром профорієнтації з питань профорієнтаційної роботи, вдосконалення навчальних планів, організації проведення практик, залучення висококваліфікованих фахівців до участі у навчально – виховному процесі. Забезпечити публічність інформації про освітні програми, ступені вищої освіти та кваліфікаційні рівні у вищому навчальному закладі.

Переглядів: 602 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0