Понеділок, 26.06.2017, 13:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  bcnmc@ukr.net



















 

Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Офіційно
Головна » 2017 » Квітень » 28 » VІ міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка
11:12
VІ міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка

Кожної весни, коли природа оновлюється і розквітає різнокольоровими барвами, Білоцерківський колегіум збирає у себе талановитих учнів, юних майстрів пензля, на конкурс з образотворчого мистецтва імені Івана Максимовича Сошенка.

І.М.Сошенко – талановитий художник і педагог, який зіграв визначну роль у звільненні Т.Г.Шевченка з кріпацтва, деякий час працював учителем малювання у Білоцерківській гімназії. Саме тому міський конкурс із образотворчого мистецтва носить його ім’я.

26-27 квітня 2017 року у Білоцерківському колегіумі відбувся вже VІ міський учнівський конкурс із образотворчого мистецтва, метою якого є виявлення та підтримка художньо обдарованих дітей та юнацтва, збереження і розвиток кращих традицій українського мистецтва.

Організаторами конкурсу виступили Київська обласна організація Національної спілки художників України, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківський колегіум та Академічна художня школа м. Білої Церкви.

Цьогорічний мистецький конкурс має тему «Дім, у якому я живу».

Всього в конкурсі взяло участь 163 учні різних вікових категорій, які представляли 20 навчальних закладів міста та села Ковалівка Васильківського району, а саме:

- 3 учні 1 –х класів;

- 3 учні 2-х класів;

- 5 учнів 3-х класів;

- 5 учнів 4-х класів;

- 21 учень 5-х класів;

- 29 учнів 6-х класів;

- 26 учнів 7-х класів;

- 23 учні 8-х класів;

- 27 учнів 9-х класів;

- 10 учнів 10-х класів;

- 11учнів 11 – х класів

Після урочистої частини школярі розійшлися по аудиторіях, де виконували конкурсні роботи відповідно до обраних номінацій: «Академічний рисунок», «Академічний живопис», «Творча композиція», «Декоративно – прикладне мистецтво».

Мистецтво – це пошук прекрасного в буденному, тому юні художники творили красу натхненно і пристрасно. Членам журі нелегко було визначити переможців, адже всі роботи були цікавими та оригінальними.

27 квітня відбулася церемонія нагородження найкращих конкурсантів.

У затишній актовій залі Білоцерківського колегіуму юних художників вітали:

Хвича Нодарович Мепарішвілі – народний депутат України;

Петрик Юрій Федорович – начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

Ковальська Юлія Іванівна –начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради;

Однорог Тетяна Василівна – заступник директора Благодійного фонду Костянтина Єфименка;

Дмитренко Олександр Федорович – голова Київської обласної організації Національної спілки художників України;

Склярова Галина Миколаївна – директор Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області

та члени журі конкурсу: Сич Марина Олександрівна, Дубік Аркадій Сергійович, Голуб Олександр Михайлович, Мілейко Ольга Борисівна, Дмитренко Нікіта Олександрович.

Усі виступаючі побажали конкурсантам творчого натхнення, перемоги та незабутніх вражень.

Меценатами конкурсу стали: народний депутат України Хвича Нодарович Мепарішвілі, Благодійний фонд Костянтина Єфименка, приватний підприємець Кушнір Вадим Борисович, депутат Білоцерківської міської ради Андрій Петрович Король Король, магазин «Буквоїд».

Отже, переможцями у номінації «Академічний живопис» стали:

1місце – Кондратенко Поліна ( БСШ №12, 7 клас);

2місце – Музиченко Анастасія (БЗШ № 22, 6 клас);

2 місце – Зіяєва Луіза (БСПМШ №16, 7 клас);

2 місце – Степаненко Аліна(БЗШ №17, 6 клас);

2 місце –Кравченко Аліна (гімназія №1, 8 клас);

2 місце – Василенко Катерина(БЗШ № 22, 9 клас);

2 місце – Гордіюк Марія (БСШ № 1, 9 клас);

3 місце – Горова Ангеліна (БЗШ № 6, 7 клас);

3 місце – Косінова Поліна (БЗШ № 11, 10 клас);

 

У номінації «Академічний рисунок» перемогли:

1 місце –Рябоконь Анна ( БСШ № 12, 7 клас);

1 місце – Тищенко Максим (гімназія № 1, 11 клас);

2 місце – Верлан Юлія (БЗШ № 22, 11 клас);

3 місце – Овсійчук Богдан (БЗШ № 11, 7 клас);

3 місце – Ткаченко Анна (БЗШ № 11, 9 клас).

 

Отримали перемогу у номінації «Творча композиція»:

1 місце – Батура Євгеній (ЦТДЮ «Соняшник», БЗШ № 17, 1 клас);

1 місце – Боженко Артем (ЦТДЮ «Соняшник», БЗШ № 17, 3 клас);

1 місце – Сташевська Тетяна (гімназія №2, 8 клас);

1 місце – Шевченко Даря (БСШ № 1, 8 клас);

1 місце – Погребна Анна (БЗШ № 6, 9 клас);

1 місце – Муронець Аліна (колегіум, 9 клас);

2 місце – Новрузова Єлизавета (БЗШ № 18, ЦТДЮ «Соняшник», 4 клас);

2 місце – Горбатенко Юлія(БЗШ № 20, 5 клас);

2 місце – Донченко Валерія (БЗШ № 22, 6 клас);

2 місце – Лазар Варвара(БЗШ № 7, 7 клас)

2 місце – Фендерова Ангеліна (колегіум, 8 клас);

2 місце – Возненко Марта (колегіум, 9 клас);

2 місце – Цвіркун Дмитро (колегіум, 9 клас);

3 місце – Міхальова Надія (БЗШ № 5, 6 клас)

3 місце – Міхневич Вероніка (БСШ № 9, 8 клас)

3 місце – Лопушинський Данило (колегіум , 8 клас)

3 місце – Ружило Ріта (БЗШ № 20, 8 клас)

3 місце – Терещенко Микита (колегіум, 7 клас)

 

Переможцями у номінації «Декоративно – прикладне мистецтво» стали:

1 місце – Собуцька Олена (БЗШ № 21, 6 клас)

1 місце – Пасічник Софія (колегіум , 8 клас);

3 місце – Горбань Вікторія (БЗШ № 22 , 5 клас)

3 місце – Дмитрашко Карина (колегіум , 7 клас)

 

Крім визначених 1-3 місць, журі відмітило у кожній номінації роботи учнів за вдале композиційне втілення теми:

1. Прибульська Марія (колегіум , 7 клас);

2. Оверченко Віра (колегіум , 7 клас);

3. Хмельницький Іван (БЗШ № 6, 9 клас);

4. Майданюк Олександр (БЗШ № 11, 10 клас);

5. Гаврилов Данило (БЗШ № 18, 11 клас);

6. Солодович Ольга ( БЗШ № 22, 11 клас);

7. Велічковська Людмила ( БЗШ № 3, 11 клас);

8. Новохацька Анастасія (БЗШ № 20, 5 клас);

9. Брігідін Іван (ЦТДЮ «Соняшник» БСШ № 9, 1 клас);

10. Чубачкін Олександр (ЦТДЮ «Соняшник» БЗШ № 3, 1 клас);

11. Стуканова Емілія (ЦТДЮ «Соняшник» БЗШ № 7, 2 клас);

12. Кобринець Ангеліна (ЦТДЮ «Соняшник» БЗШ № 17, 2 клас);

13.Пелих Вікторія ( БЗШ № 6, 6 клас);

14. Захарова Ксенія (БСПМШ № 16, 6 клас);

15. Райхерт Анна (НВК «Звитяга», 6 клас);

16. Федоренко Марія ( БЗШ № 22, 7 клас)

17. Мартиненко Олександр ( БЗШ № 7, 10 клас);

18. Приходько Роман ( БЗШ № 7, 6 клас);

19.Лабиш Анна (колегіум, 7 клас).

Усі переможці та лауреати конкурсу були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Ми переконані, що список переможців продовжать ті талановиті учні, які ще не раз зберуться у стінах Білоцерківського колегіуму, - саме за ними майбутнє, їм творити історію та дарувати радість людям. Адже як сказав видатний педагог Шалва Амонашвілі: «…доторкнутися до краси можна тільки серцем».

 

 

 

Переглядів: 103 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: