Понеділок, 19.11.2018, 18:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/






















 

Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2018 » Березень » 19 » V Міський турнір юних хіміків та біологів - ТЮХіБ-2018
16:01
V Міський турнір юних хіміків та біологів - ТЮХіБ-2018

14 та 15 березня 2017 року на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка було проведено V Міський турнір юних хіміків та біологів - ТЮХіБ-2018 (далі – Турнір).

До учасників і гостей Турніру з вітальним словом від імені начальника управління освіти і науки Ю. Ф. Петрика звернулася методист науково-методичного центру, заслужений учитель України Олена Анатоліївна Гайдаєнко. Вітання і творчі настанови юні хіміки-біологи отримали від директора БСПМШ 16 Анатолія Михайловича Бабенка.

У Турнірі взяли участь учні 7-9 класів команд таких закладів освіти: БСШ № 9, БЗШ № 3, 5, 11, 20, БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК», БНВО «Звитяга», БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», колегіум.

  • знання з хімії та біології, аргументованість і чіткість доповідей, уміння вести наукову полеміку продемонстрували учасники Турніру.

За результатами відбіркового туру (день перший) лише 6 команд вийшли до фіналу.

Диплом «Учасника Турніру» отримали команди БСШ № 9, команда БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК», БНВО «Звитяга».

Журі відзначило високий рівень підготовки до Турніру учасників команд закладів освіти № 3, 5, 11, 20, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія» та колегіуму, які й вийшли до фіналу.

За результатами фінальних боїв (день другий) визначено переможців та призерів V міського Турніру юних хіміків і біологів.

Дипломом за «Особисту першість у Турнірі» нагороджені:

І ступеня – Яблонська Іванна Денисівна (БНВО "Перша гімназія");

ІІ ступеня – Калько Анна Іванівна (БЗШ №11):

III ступеня – Граждан Артур Петрович (колегіум).

Дипломом «Кращий капітан команди» нагороджений Дерлюк Марк Олександрович (БСШ №9).

Дипломом за «Командну першість у Турнірі» нагороджені:

І ступеня – команда БЗШ №20;

ІІ ступеня – команда БЗШ №3 та БНВО "Перша гімназія";

III ступеня – команда колегіуму, БЗШ №5 та БЗШ №11.

Переглядів: 92 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: