Понеділок, 15.10.2018, 13:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/






















 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2018 » Березень » 13 » Переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства й біології «Юний дослідник"
11:17
Переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства й біології «Юний дослідник"

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник».

 

У номінації «Рослини навколо нас»:
І місце
- Катаєва Марія, вихованка гуртка «Вартові природи» гімназії №2 (керівник Артеменко Т.М.);
ІІ місце
- Запорожець Давід, учень БЗШ №5 (керівник Грозна Н.Д.);
у номінації «Я і природа»:
ІІ місце
- Вдовиченко Катерина, учениця БЗШ №4 (керівник Скорблюк Н.М.);
ІІІ місце
- Мороз Євгеній, учень БЗШ №5 (керівник Грозна Н.Д.);
у номінації «Охорона здоров’я»:
І місце
- Пахомова Софія, вихованка гуртка «Яскраві барви здоров’я» СЮН (керівник Пахомова І.А.);
ІІІ місце
- Ільченко Юрій, учень БСЗШ №19 (керівники Линник Л.Д., Торбенко О.Г.);
у номінації «Тварини навколо нас»:
І місце
- Ларічева Єлизавета, вихованка гуртка «Природа рідного краю» СЮН (керівник Павліченко Л.М.);
ІІ місце
- Молдован Діана, вихованка гуртка «Юний еколог» БЗШ №22 (керівник Зінченко В.П.);
- Гриневич Олена, учениця БЗШ №22 (керівник Парасюк Р.Й.);
ІІІ місце
- Мазур Віталій, вихованець гуртка «Діти природи» БЗШ №21 (керівник Кіпчинська Н.А.);
- Колосовський Святослав, учень БЗШ №3 (керівник Хоменко Т.А.);
у номінації «Народознавство, краєзнавство»:
І місце
- Кириченко Аріна, учениця БЗШ №5 (керівник Юрковська М.М.);
ІІ місце
- Зінченко Валерія, учениця БЗШ №11 (керівник Грушко О.П.);
ІІІ місце
- Вселюбський Олег, вихованець ЦТДЮ «Соняшник» (керівник Ільюшина Т.П.).

 

 
Переглядів: 106 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: