Четвер, 18.10.2018, 20:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/


 

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2015 » Липень » 21 » Партнерство та співпраця між освітніми системами
17:41
Партнерство та співпраця між освітніми системами

       З метою розвитку територіального співробітництва між регіонами Ук­ра­­ї­­ни 20 липня 2015 року м. Біла Церква відвідала делегація керівників на­вча­льних закладів відділу освіти Попас­ня­н­сь­кої районної державної адмі­ністрації Луганської області.

У приміщенні КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» у формі «круглого столу» педагоги Київщини і Луганщини обмінялися досвідом і думками щодо співпраці між регіонами та перспективних напрямів розвитку освітянської галузі. У зустрічі взяли участь Рогова В.Б., в.о.директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, М.А.Антонюк, заступник міського голови м. Білої Церкви, Ю.Ф.Петрик, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області, М.А.Донцова, начальник відділу освіти По­пас­ня­н­сь­кої районної державної адміністрації, І.Г.Осадчий, рек­тор КНЗ КОР «КОІПОПК».

З метою спри­яння розробці спільних рішень у відповідь на спільні про­бле­ми в ос­віт­ніх системах, співробітництва у сфері навчально-мето­дич­ної, пси­хо­ло­го-пе­да­гогічної, науково-експериментальної, організа­цій­ної та ін­шої дія­­льності між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради Ки­їв­ської об­ла­сті та відділом освіти, молоді та спорту Попас­ня­н­сь­кої ра­йонної дер­жавної адміністрації було підписано меморандум про парт­нерство та спів­працю, ключовими питаннями якого стали забезпечення розвитку без­по­се­ред­ніх  зв'язків  і  співпраці між вищими, за­га­льно­освітніми, дошкільними й по­зашкільними закладами освіти, сприяння організації спільних педагогічних і наукових заходів, конфе­ре­нцій, симпозіумів, конгресів, «круглих столів», а також змагань і кон­курсів для учнівської і студентської молоді тощо, ство­ре­н­ня спільної мережі дистанційного навчання та сприяння розвитку нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю.

У ході зустрічі освітяни Луганщини відвідали навчальні заклади Білої Цер­кви і, зокрема, познайомилися з досвідом роботи БСШ № 12 з по­глиб­ле­ним вивченням інформаційних технологій та економіко-правового ліцею. Ініціативність, активність, щира зацікавленість педагогів зі Сходу України, доброзичливість, гостинність і сердечність освітян Білої Церкви створили невимушену атмосферу співпраці та забезпечили позитивний й оптиміс­тич­ний настрій усім учасникам зустрічі.

Підбиваючи підсумки роботи, освітяни висловлювали суголосні думки про необхідність такого партнерства між регіонами, адже спільні заходи не лише об’єднують, а й сприяють генерації нових ідей і проектів.

Переглядів: 491 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0