Середа, 03.06.2020, 17:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04563) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/ 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архів записів
Офіційно
Головна » 2015 » Лютий » 26 » Моніторинг якості підготовки фахівців - складова системи управління навчальним закладом
15:04
Моніторинг якості підготовки фахівців - складова системи управління навчальним закладом

       Згідно з планом роботи управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради 25 лютого 2015 року  в Білоцерківському медичному коледжі під головуванням начальника  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  Петрика Ю.Ф.  відбулася нарада керівників вищих і професійно-технічних навчальних закладів міста Білої Церкви з проблеми: «Моніторинг якості підготовки фахівців як складова системи управління навчальним закладом».

Метою наради директорів вищих і професійно-технічних навчальних закладів була потреба  у визначенні, розумінні та створенні конкретних умов модернізації управління навчальним закладом, ефективності управлінських рішень та їх впливу на якість освітніх послуг у вищій і  професійно-технічній освіті.

Білоцерківський медичний коледж, під керівництвом директора Фуголя В.В., гостинно відкрив двері учасникам наради,   репрезентував  досвід роботи навчального закладу. Були заслухані доповіді педагогічних працівників коледжу: Фуголя В.В., Новосьолової Н.Ф., Боженко Т.В., Головко Л.О., Титаренко А.М.  та обговорені такі питання, як: сутність і головні завдання моніторингу у вищому навчальному закладі; шляхи виявлення та створення ефективних заходів контролю навчального процесу; забезпечення ефективних механізмів реалізації  освітніх завдань у вищій  освіті.

Результатом наради директорів вищих і професійно-технічних навчальних закладів міста Білої Церкви стали прийняті рішення:

1. Вивчити кращий вітчизняний і зарубіжний досвід щодо здійснення моніторингових досліджень якості освіти з метою об’єктивної самооцінки діяльності навчального закладу. Запроваджувати нові форми і методи діагностики якості знань студентів.

2. Розробити технології моніторингових досліджень  з визначенням цілей, завдань, кінцевих результатів досліджень  та прийняття управлінських рішень з урахуванням особливостей навчального закладу. Посилити роль контролю у формуванні мотивації учіння студентів, розвитку їх пізнавальної самостійності.

3.Здійснювати  щорічне оцінювання здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних і педагогічних працівників вищого навчального закладу та регулярне оприлюднення результатів таких оцінювань на офіційному веб - сайті вищого навчального закладу, на інформаційних стендах та в будь-який інший спосіб .

4.Використовувати інформаційно – комп’ютерні технології діагностики та контролю за рівнем навчальних досягнень учнів та студентів як засіб оптимізації навчального процесу.

5.Створити умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю навчального закладу.

Переглядів: 656 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0