П`ятниця, 15.12.2017, 11:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  bcnmc@ukr.net






















 

Статистика

Онлайн всього: 21
Гостей: 21
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2015 » Березень » 27 » ІV міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка
14:11
ІV міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка

                                                                 

Яке це дивне диво – квіти!

                                                                  Чарівні форми й кольори…

       Кожної весни, коли природа оновлюється і розквітає різнокольоровими барвами, Білоцерківський колегіум збирає у себе талановитих учнів, юних  майстрів пензля, на конкурс з образотворчого мистецтва імені Івана Максимовича Сошенка.

І.М.Сошенко – талановитий художник і педагог, який зіграв визначну роль у звільненні Т.Г.Шевченка з кріпацтва, деякий час працював  учителем малювання у Білоцерківській гімназії. Саме тому міський конкурс із образотворчого мистецтва носить його ім’я.

25-26 березня 2015 року у Білоцерківському колегіумі  відбувся вже IV міський учнівський конкурс з образотворчого мистецтва,  метою якого є виявлення та підтримка художньо обдарованих дітей та юнацтва, збереження і розвиток кращих традицій українського мистецтва.

Організаторами конкурсу виступили Київська обласна організація Національної спілки  художників України, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відділ культури  і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківський колегіум та Академічна художня школа  м. Білої Церкви. Меценатами конкурсу стали Благодійний фонд Костянтина Єфименка та депутат Білоцерківської міської ради В.Б. Кушнір. Інформаційна підтримка – газета «Копєйка» та міське радіо.

Цьогорічний мистецький конкурс має тему «Слідом за мною…» і присвячений він 115- й  річниці з дня народження талановитої української художниці Катерини Білокур, яка все своє життя присвятила творенню величної краси природи,  неспохмуреної буднями.

У затишній актовій залі  Білоцерківського колегіуму  юних художників вітали:

Красножон Петро Іванович – начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради;

Дмитренко Олександр Федорович – голова Київської обласної організації Національної спілки художників України;

Склярова Галина Миколаївна – директор Білоцерківського колегіуму Білоцерківської  міської ради Київської області;

Веред В’ячеслав  Олексійович – представник Благодійного фонду Костянтина Єфименка;

Кушнір Вадим Борисович – депутат Білоцерківської міської ради.

На відкритті конкурсу  завідувач сектору виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Лариса Олексіївна привітала учасників та побажала всім  творчого натхнення, перемоги та незабутніх вражень.

Всього в конкурсі взяло участь 177 учнів різних вікових категорій,  які представляли  25 навчальних закладів міста та села Фурси Білоцерківського району, а саме:

  • 1 учень 1 –го класу;
  • 2 учні 2-х класів;
  • 13 учнів 3-х класів;
  • 25 учнів 4-х класів;
  • 25 учнів 5-х класів;
  • 24 учні 6-х класів;
  • 23 учні 7-х класів;
  • 11 учнів 8-х класів;
  • 19 учнів 9-х класів;
  • 14 учнів 10-х класів;
  • 20 учнів 11 – х класів.

Після урочистої частини  школярі розійшлися по аудиторіям, де виконували конкурсні роботи згідно з обраних номінацій: «Академічний рисунок», «Академічний живопис», «Творча композиція», «Декоративний живопис».

Мистецтво – це пошук прекрасного в буденному, тому юні художники творили красу натхненно і пристрасно. Членам журі нелегко було визначити переможців, адже всі роботи були цікавими та оригінальними.

26 березня відбулася церемонія нагородження найкращих конкурсантів. Отже, переможцями у номінації «Академічний живопис» стали:

1-4 класи

1 місце - Андреєва Уляна   ( БСПМШ №16, 4 клас);

2 місце – Прадій Дар’я  (БЗШ №7, 4 клас);

3 місце – Бряник Анна (Міцва-613, 4 клас)

5-7 класи

1 місце – Кондратенко Поліна (БЗШ №22, 5 клас);
2 місце – Прибульська Марія ( колегіум, 5 клас);

3 місце – Фомічова Софія (гімназія №1, 6 клас)

8-9 класи

2 місце -  Ходак Максим (БЗШ №11, 8 клас);

3 місце – Ільєнко Марія (БЗШ №4, 8 клас);

3 місце – Бражевська Анна (БСШ №9, 8 клас)

10-11 класи

1 місце – Повалій Таїсія (БСШ №9,  11 клас)

1 місце - Григор’єва Вікторія (художня школа, 11 клас)

 

У номінації «Академічний рисунок» перемогли:

5-7 класи

2 місце – Куц Аліна  (БЗШ №22, 7 клас);
2 місце – Хмельницький Іван ( гімназія №2, 7 клас)

3 місце – Баліцька Єлизавета (БЗШ №7, 5 клас)

8-9 класи

1 місце – Гринчук Карім (Міцва-613, 8 клас);

2 місце – Липовий Олександр (БСШ №9, 9 клас);
3 місце – Самсоненко Аліна ( БЗШ №11, 9 клас)

 

10-11 класи

1 місце – Бутчак Аліна (БЗШ №4, 10 клас);

2 місце – Шнайдер Віта (ліцей, 11 клас);

2 місце – Ковальська Дарина  (БЗШ №18, 11 клас);

3 місце – Роль Вікторія (колегіум, 11 клас)

 

Отримали перемогу у номінації «Творча композиція»:

1-4 класи

3 місце – Кірюшина Діана (БСПМШ №16, 4 клас);

3 місце – Герасіна Вероніка (БЗШ №3, 3 клас)

 

5-7 класи

1 місце – Пасічник Софія (БСПМШ №16, 6 клас);

2 місце – Григорівська Сніжана (БЗШ №18, 7 клас)

 

8-9 класи

1 місце – Степаненко Дарина (БЗШ №17, ( клас)

2 місце – Жолтікова Дар’я (БЗШ №18, 9 клас);

3 місце – Нормировська Єлизавета (колегіум, 9 клас)

 

10-11 класи

1 місце – Лиса Вікторія (Фурсівська ЗОШ, 10 клас);

2 місце – Бомко Каріна (колегіум, 10 клас);

3 місце – Махмудов Феруз (БЗШ №18, 11 клас)

 

Переможцями у номінації  «Декоративний живопис» стали:

1-4 класи

3 місце – Котелянець Андрій (Міцва-613, 2 клас)

5-7 класи

1 місце – Боженко Марія (БЗШ №3, 6 клас);

2 місце – Дмитрашко Каріна (колегіум, 5 клас)

 

8-9 класи

1 місце – Сітко Анжеліка (колегіум, 9 клас);

1 місце – Воронюк Лілія (БСШ №1, 8 клас)

 

Крім визначених 1-3 місць, журі відмітило у кожній номінації роботи учнів за вдале композиційне втілення теми:

1. Федоренко Марія ( БЗШ №22, 5 клас)

2. Мокрицька Софія ( колегіум, 5 клас)

3. Боголюбська Лілія ( Міцва – 613, 5 клас)

4. Майданюк Олександр ( БЗШ № 11, 8 клас)

5. Величковська Людмила ( БЗШ № 3, 9 клас)

6. Підобід Єлизавета ( БЗШ № 20, 11клас)

7. Таранченко Анна ( колегіум, 5 клас)

8. Чечіль Софія ( БСПМШ № 16, 6 клас)

9. Цвіркун Дмитро ( БЗШ № 6, 7 клас)

10. Осауленко Анна ( БЗШ № 3, 7 клас)

11. Петрова Поліна ( колегіум, 9 клас)

12. Журавльова Анастасія ( колегіум, 5 клас)

13. Коптілова Діана ( БЗШ № 18, 7 клас)

14. Сидоренко Анастасія ( колегіум, 10 клас)

15. Проценко Ольга ( колегіум, 11 клас)

16. Мірошник Максим ( БСШ № 12, 3 клас)

17. Поршнєва Ольга ( БЗШ № 3, 4 клас)

18. Масюк Дарина ( БЗШ № 3, 1 клас)

19. Дядюн Анастасія ( БСШ № 1, 10 клас)

20. Польха Анна ( БСШ № 12, 10 клас)

Усі переможці та лауреати конкурсу були нагороджені дипломами та  цінними подарунками.

Ми переконані, що цей список переможців продовжать ті талановиті учні, які ще не раз зберуться у стінах Білоцерківського колегіуму, саме за ними майбутнє, їм творити історію та дарувати радість людям. Адже як сказав видатний педагог Шалва Амонашвілі: «…доторкнутися до краси можна тільки серцем».

Переглядів: 708 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0