Середа, 20.09.2017, 19:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  bcnmc@ukr.net





















 

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Офіційно
Головна » 2017 » Березень » 9 » Чемпіонат Київської області серед юнаків 2001-02 та 2003-04 р.н., дівчат 2002-03 та 2004-05 р.н.
09:53
Чемпіонат Київської області серед юнаків 2001-02 та 2003-04 р.н., дівчат 2002-03 та 2004-05 р.н.

http://dushbc1.at.ua/_nw/2/s38200244.jpg

03-04 березня 2017 року у м. Бровари відбувся зимовий чемпіонат Киïвськоï областi з плавання серед юнакiв та юніорів. В змаганнях взяло участь 7 команд з різних міст Київської області.

Білоцерківську ДЮСШ № 2 представляли шiсть вихованцiв.

Пiсля двох днiв змагань Влада Добровольська перемогла тричі на дистанціях 200м, 100м та 50м брасом,

Катерина Босак була першою на дистанцiях 100м та 200м вільним стилем, а також другою на 400м та 800м тим же стилем.

Андрiй Пененко виборов "золото" на дистанції 200м вiльним стилем та "срiбло" на 50м та 100м вільним стилем.

Від ДЮСШ №1 в змаганнях взяли участь 40 спортсменів - вихованців тренерів:

Тренер Вініченко М.М. – 8 чол.

Лещенко Дарина- 2004 р.нар. - 100 бат-І м; 200 к\пл-ІІ м; 50 бат- ІІ м; 400 к\пл- ІІ м;

Веред Карина – 2004 р.нар. – 50 н\сп-ІІ м; 100 н\сп-ІІІ м; 200 н\сп-ІІІ м;

Аксінушкін Олексій – 2004 р.нар- 1500 в\ст- ІІ м;

Березовський Влад – 2004 р.нар. – 100 бат- ІІ м;

Нічік Денис – 2004 р.нар.-100 бат-ІІІ м

Тренер Оверченко Ю.В. – прийняло участь 6 чол:

Адаменко Влад – 2002 р.нар.-100 бр-ІІ м;

Мережко Богдана -2002 р.нар.- 200 в\ст- ІІІ м

Тренери Лавренюк О.І.-Фандєєва К.Г. – 8 чол.:

Велнянко Едуард – 50 в\ст-І м; 100 в\ст- ІІІ м;

Анісімов Дмитро- 100 н\сп- ІІІ м

Полторак Світлана-2005 р.нар.- 800 в\ст-І м; 400 в\ст-ІІІ м

Москаленко Ілона-2005 р.нар.-800 в\ст-ІІ м; 100 бат-ІІІ м

Тренер Вашека В.І.- прийняло участь 5 чол.:

Єршова Даша-2002 р.нар.-50 в\ст-ІІІ м; 50 н\сп-ІІІ м; 100 н\сп-ІІІ м

Бокун Ірина-2003 р.нар.- 100бат-І м; 50 бат-ІІ м; 200 к\пл-ІІ м; 400 к\пл-ІІ м

Стельмах Валерія – 2002 р.нар.- 200 н\сп-ІІІ м;

Перебийніс Софія-2003 р.нар.- 50 бр-І м; 100 бр-ІІ м

Косінський Костянтин-2003 р.нар.- 50 в\ст-ІІІ м; 200 к\пл-ІІІ м

Тренер Тищінська О.О.- прийняло участь 11 чол.:

Кузько Володимир-2002 р.нар.-200 в\ст-ІІІ м; 100 бат-ІІ м;

Сагайдак Степан – 2001 р.нар.- 50бат-ІІІ м; 100 бат-І м; 200 бат-І м;

Болобосов Андрій – 2002 р.нар.- 200 в\ст-ІІ м; 400 в\ст- ІІ м;

Юрін Олексій -2002 р.нар.-400 в\ст-ІІІ м

Климчук Нікіта-2002 р.нар.- 400 к\пл-ІІ м; 200 к\пл- ІІ м

Всього команда ДЮСШ № 1 виборола призових місць: І – 7, ІІ – 17, ІІІ – 17

За пiдсумками змагань була сформована збiрна команда Київської області з плавання для участi у чемпiонатах Украïни, які відбудуться найближчим часом у м. Днiпро та у м. Бровари. Всі переможці наших спортивних шкіл представлятимуть Київську область на чемпiонатах Украïни.

Вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів та бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 68 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: