П`ятниця, 23.08.2019, 20:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради
09107, м. Біла Церква,  вул.  Тараса  Шевченка,122
т/ф (04463) 5-30-51, 5-30-52
E-mail:  uon@bc-rada.gov.ua, bcnmc@ukr.net
Новий офіційний сайт http://bila-cerkva.osv.org.ua/ 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Офіційно

Сектор позашкільної освіти та виховної роботи

управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

 
  

    Координує виконання державних регіональних програм з питань національного виховання дітей та  учнівської молоді.

    Бере участь в розробці та реалізації міських програм, цільових проектів з окремих питань системи національного виховання дітей та молоді.

    Здійснює контроль за ефективністю системи національного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах та організацію навчально-виховного процесу в позашкільних закладах міста, за організацією психолого-педагогічної просвітницької роботи з батьками.

    Здійснює планування роботи сектора, організацію виконання планів, вживає необхідних заходів щодо вдосконалення роботи сектора, вносить пропозиції до планування роботи управління освіти і науки.

    Готує та подає експертні матеріали, проекти наказів, розпоряджень для прийняття відповідних рішень з питань організації виховної роботи в  закладах освіти, дотримання державних вимог щодо змісту освіти в позашкільних навчальних закладах міста.

    Здійснює інструктивно-методичне керівництво роботою із заступниками директорів з виховної роботи.

    Несе персональну відповідальність за діяльність загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 15 та позашкільних навчальних закладів: ЦТДЮ "Соняшник”, СЮН, СЮТ, ДЮСШ  № 1, ДЮСШ № 2, ДЮФСК.

    Розглядає в межах своєї компетенції звернення громадян, вживає заходів щодо вирішення порушених у них питань.Забезпечує контроль за дотриманням законодавства України у сфері виховання дітей та учнівської молоді.

      На основі системного аналізу практики та виховання учнівської молоді здійснює розробку та впровадження міських програм.

      Забезпечує взаємодію управління освіти і науки, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів з усіма соціальними інститутами, дотичними до виховання дітей та учнівської молоді, інтегруючи їх виховні впливи в єдиний виховний простір, спрямований на розвиток творчої особистості дитини.  

      Здійснює прогнозування розвитку системи позашкільної освіти, сприяє розширенню мережі гуртків, клубів, спортивних секцій відповідно до потреб і запитів дітей та їх батьків.

      Здійснює моніторинг рівня розвитку виховних систем закладів освіти, експертизу змісту програм виховання, організовує роботу щодо ліцензування та державної атестації позашкільних навчальних закладів.